top of page

İADE VE CAYMA HAKKI

İnternet sitemizden verilen tüm siparişler Tüketiciyi Koruma Kanunu ve Mesafeli Satış Sözleşmesine tabi satışlardır ve bu kanun&yönetmelikteki hükümler uygulanmaktadır.

Çerçeveli ve çerçevesiz poster siparişlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Baskı ürünlerinin stoklanması fiziksel şartlar dolayısıyla mümkün olmadığından posterlerimiz stoklu değildir, çerçeveli ve çerçevesiz tüm posterlerimiz sipariş üzerine ve kişinin isteği doğrultusunda ölçülendirilip, basılıp, kesilip çerçevelenerek üretilmektedir.
 

Mesafeli satış sözleşmesine göre tüketicinin istek ve talepleri doğrultusunda üretilen ve kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Sipariş verildikten sonra üretime giren ürünler için değişim ve iade mümkün değildir. Bu nedenle sipariş vermeden önce her şeyi eksiksiz olarak tekrar kontrol ediniz.

Dekorasyon kategorisindeki ürünlerimizi satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

İade ve değişim talep edilen ürünlerde 30tl kargo ücreti kesilerek iade yapılabilmektedir. Çoklu ürün siparişlerinde kg/desi arttığından kargo ücreti de değişmektedir. Paketi bizimle iletişime geçtikten sonra size vereceğimiz kod ile anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo ile iade olduğunu belirterek gönderebilirsiniz. 

Hasarlı ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunarak iade edebilir, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım hakkınızı kullanabilirsiniz.  

Kargo firmasından teslim alınmayan ve tarafımıza iade edilen siparişlerde kargo alıcı ödemeli olarak tekrar gönderilecek veya tüm kargo masrafları düşülerek para iadesi yapılacaktır.

bottom of page